fz3-13808720522920, 0B
Pohotovost: +420 267 310 560

Naše služby

Společnost Westpoint a.s. nabízí komplexní nabídku profesionálních služeb na základě potřeb a přání významných zákazníků. Vedle profesionálně prováděné ochrany a ostrahy jsou k dispozici také veškeré úklidové a domovní služby.

Ostraha osob a majetku

Nabízíme profesionální služby Fyzické ostrahy všech kategorií objektů, poskytování technických služeb k ochraně majetku a patrolaci.

 

Služby PCO

Pult centrální ochrany, neboli napojení na PCO, je systém ochrany, který přispívá k zabezpečení objektů. Zjednodušeně se jedná o přenos dat a informací ze sledovaného objektu na centrálu PCO, kde sledují nonstop a v případě jakéhokoli problému ho okamžitě řeší pomocí zásahových jednotek.

 

Úklidové služby

Využijte naši obsáhlou nabídku služeb úklidových prací. V nabídce najdete jak jednorázové služby, tak pravidelnou spolupráci. Uklízíme exteriéry (odklízení sněhu, sekání trávy) i interiérové prostory, jako jsou kanceláře, hotely, reprezentační budovy a mnoho dalších.

 

Domovní služby

V souvislosti s prováděním úklidu nabízíme také službu zajištění chodu domácnosti v době nepřítomnosti majitele. Preventivní bezpečnostní prohlídka je automatickou součástí poskytování domovních služeb a je tak zajištěno včasnější zjištění bezpečnostních rizik či narušení objektu. V nabídce také najdete péči o zahradu a bazén, péči o domácí zvířata, drobnou údržbu a zajištění malování nebo úklid v době Vaši nepřítomnosti.