Login

Naše služby

Společnost WESTPOINT a.s. nabízí komplexní nabídku profesionálních služeb na základě potřeb a přání významných zákazníků. Vedle profesionálně prováděné ochrany a ostrahy jsou k dispozici také veškeré úklidové a domovní služby.

Ostraha osob a majetku

Ostraha osob a majetkuNabízíme profesionální služby Fyzické ostrahy všech kategorií objektů, poskytování technických služeb k ochraně majetku a patrolaci.

Služby PCO

Služby PCOPult centrální ochrany (PCO), je systém ochrany, který přispívá k zabezpečení objektů. Zjednodušeně se jedná o přenos dat a informací ze sledovaného objektu na centrální dispečink, kde operátoři nonstop sledují provoz a v případě jakéhokoli problému ho okamžitě řeší pomocí zásahových jednotek.

Úklidové služby

Úklidové službyVyužijte naši obsáhlou nabídku služeb úklidových prací. V nabídce najdete jak jednorázové služby, tak pravidelnou spolupráci. Uklízíme úklid exteriérních i interiérních prostor, jako jsou kanceláře, hotely, reprezentační budovy a mnoho dalších. Zajistíme úklid sněhu.

Převozy finanční hotovosti a cenin

Společnost WESTPOINT a.s. poskytuje klientům jednorázové i pravidelné svozy finanční hotovosti. Pracovníci jsou řádně proškoleni a vybaveni. Všechna služební vozidla disponují GPRS jednotkou, aby operátor věděl o každém pohybu.
WESTPOINT a.s.

Slezská 65/A, 130 00 Praha 3

Tel: 267 310 560 | 602 311 951

E-mail: pco@westpoint.cz

IČ 25635603

DIČ CZ25635603
Akcionářský web
HOME Westpoint
+420 267 310 560
Newsletter

Created by © 2011 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign