Služby PCO

Pult centrální ochrany

Pult centrální ochrany, zkráceně PCO, je systém ochrany s nepřetržitou dispečerskou službou a výjezdovou skupinou. Je založena na propojení hlídaných objektů a bezpečnostním centrem, které funguje 24 hodin denně. PCO provozuje vlastní síť, díky které je připojena klientova elektronická zabezpečovací signalizace.

DÁLKOVÝ MONITORING OBJEKTŮ

Součástí ochranných služeb je také dálkový monitoring, což je neustálý dohled dispečinku nad hlídaným objektem pomocí instalovaných kamer. Může se jednat o preventivní službu, ale zároveň dává možnost velmi rychle a účinně minimalizovat vzniklé škody na objektu.

WEST-STOP MONITORING POHYBLIVÝCH PŘEDMĚTŮ

Jako jednu z nabízených služeb představujeme monitoring pohyblivých předmětů, neboli West-stop systém. Zajišťuje naprostou bezpečnost pro hlídané objekty, kterým hrozí poškození vandalismem nebo odcizením. Můžeme tak zajistit plynulý a bezpečný chod strojním firmám, ale samozřejmě každému klientovi, který bude mít o naše služby zájem.

MONTÁŽE BEZPEČNOSTNÍCH SYSTÉMŮ

Veškeré námi nabízené bezpečností systémy vyžadují instalaci, kterou vám poskytneme v rámci služeb. Hlídaný objekt také může být vybaven hlášením o narušení objektu na klientův mobilní telefon. Montáže se týkají zejména kamer, anténních systémů, systémů potřebných k PCO, pohon na brány a další.

PŘIPOJENÍ K MONITOROVACÍMU CENTRU

Samotné připojení objektu k monitorovací síti je nezbytnou součástí celého systému. Docílí se tak propojení mezi klientovou budovou a dispečinkem, který ho může nepřetržitě kontrolovat a dohlížet nad průběhem veškerých událostí, dějících se kolem objektu.

POSKYTOVÁNÍ SLUŽEB VÝJEZDOVÝCH SKUPIN

Pult centralizované ochrany obsahuje také služby výjezdové skupiny, která je schopna v jakémkoliv okamžiku začít řešit bezpečnostní problém. Při signalizaci negativní reakce je skupina okamžitě povolána k hlídanému objektu a daný problém řeší.
WESTPOINT a.s.

Slezská 65/A, 130 00 Praha 3

Tel: 267 310 560 | 602 311 951

E-mail: pco@westpoint.cz

IČ 25635603

DIČ CZ25635603
Akcionářský web
HOME Westpoint
+420 267 310 560
Newsletter

Created by © 2011 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign